Δελτίο τύπου συμμετοχής του 3ου Γυμνάσιου Ηρακλείου Κρήτης στην εκδήλωση για τον εορτασμό των Ημερών Erasmus 2021. Δημοσιεύτηκε · 16 Δεκεμβρίου 2021 Για να ανοόιξετε το έγγραφο πατήστε ΕΔΩ
Εκπαιδευτική επίσκεψη στο Εργαστήριο Μελέτης Συμπεριφορών Υγείας και Οδικής Ασφάλειας του Ελληνικού Μεσογειακού Πανεπιστημίου 22 Μαΐου 2022
Δελτίο τύπου συμμετοχής του 3ου Γυμνάσιου Ηρακλείου Κρήτης στο μαθητικό πρόγραμμα «Πεζοπορώντας με τέχνη» του Πεζοπορικού Ομίλου Ηρακλείου 16 Δεκεμβρίου 2021